Iza Marczyk

Nazywam się Iza Marczyk, mam 25 lat i jestem z Opola. Rysunek jest dla mnie pasją, która towarzyszy mi, odkąd tylko pamiętam. Tatuuję od 2014 roku i od momentu, w którym po raz pierwszy miałam maszynkę w dłoni, wiedziałam, że chcę iść i rozwijać się jedynie w tym kierunku.

Najchętniej projektuję i wykonuję tatuaże autorskie w moim, charakterystycznym stylu, który przyciąga ludzi z różnych zakątków kraju. Kładę duży nacisk na niepowtarzalność oraz oryginalność swoich prac, dlatego każdy tatuaż traktuję indywidualnie- rysuję i projektuję go od podstaw, aby każda praca, która wyszła spod mojej ręki była unikatowa.

Krzysztof Pyrzyński

Nazywam się Krzysztof Pyrzyński. Pochodzę z Bytomia, ale zakotwiczyłem w Opolu. Tatuuję około 6 lat. Najlepiej czuję się w szalonych, kolorowych, komiksowych pracach, ale odnajduję się też w innych stylach. Lubię je łączyć i eksperymentować. Jestem otwarty na opinię klienta i jak trzeba, to służę fachową radą.

Natalia Rałowiec

Nazywam się Natalia Rałowiec, mam 27 lat i pochodzę z Opola. Rysunkiem oraz tatuażami interesowałam się odkąd pamiętam, zawsze było to coś co mnie fascynowało. Mija piąty rok mojej przygody z tatuowaniem. Moim ulubionym stylem pracy jest dotwork oraz styl neo tradycyjny, inspiruje mnie secesja i styl Art Nouveau.

Lubię pracować zarówno z kolorami jak i z szarościami..”

Jarosław Baka

Tatuowanie to moja pasja, kiedy między 2006-2007 rokiem wykonałem na osobie swój pierwszy tatuaż wiedziałem że pochłonie mnie bez reszty.Od tego czasu style w których tatuowałem zmieniały się, wraz z doświadczeniem odkrywałem nowe ścieżki.

W 2009 roku otworzyłem w Opolu nasze studio Rock Tattoo. Od tego czasu sporo podróżowałem poszukując inspiracji i zdobywając nowe zdolności. Były dziesiątki konwencji w Polsce, konwencje w Europie czy w Kanadzie i Azji.

To wszystko zawiodło mnie w stronę tatuażu japońskiego w którym obecnie się specjalizuje i który cały czas odkrywam.Każdą kompozycję traktuje indywidualnie i zawsze możesz liczyć na moją pomoc w zaprojektowaniu Twojego tatuażu.